niedziela, 22 marca 2015

Szalone lata dziewięćdziesiąte


Nadeszła wiosna i chociaż nie było zbyt wiele śniegu, to mamy odwilż. Odwilż lat 90. Na każdym kroku z modowych magazynów patrzą na nas spodnie typu marchewka, platformy i króciutkie bluzki.

Na nowo zakochaliśmy się w szalonych latach swojego dzieciństwa i młodości rodziców. Czas zajrzeć do szafy na strychu i znaleźć buty Spice Girls, uczesać się na słodką Britney Spears i założyć ultrakrótką sukienkę. Inspirować można się przede wszystkim starymi teledyskami, filmami i sesjami zdjęciowymi – internet aż pęka w szwach.
                                              
#FRYZURA

Tutaj nie ma wytycznych co do długości. Zarówno długie loki, jak krótki bob niczym Matyldy z Leona Zawodowca sprawdzą się doskonale. „Małe” kucyki z górnej partii włosów, warkoczyki i dwa koczki. Można również poszaleć z kolorami: delikatne, robione pastelami włosy lub ostry niebieski toner. A kultowe pasemka przy twarzy nastroszone za pomocą gumy do włosów? Liczy się kreatywność i szczypta szaleństwa.

#MAKIJAŻ

Króluje zarówno naturalność #nomakeup w stylu Kate Moss, jak i ciemne, brązowe usta. Inspirując się stylem grunge wykorzystać można ciemny cień do oczu – stworzyć efekt zmęczenia i niedospania.


To oficjalne: 
w tym sezonie znów pokochamy szalone lata 90. Bawmy się modą i trendami. Przebierajmy się i stylizujmy, bez zobowiązań.  Moda jest po to, żeby z niej korzystać, a nie zamykać się w ciasnym szablonie jednego stylu. Powodzenia! 

zdjęcia: pinterest.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz