niedziela, 22 lutego 2015

Moda z najwyższej półki


Fashion Week to największe święto mody. Z całego świata do Nowego Yorku, Londynu i Paryża zjeżdżają najwięksi fashioniści w poszukiwaniu inspiracji na kolejny sezon. Zaczyna się targowisko próżności, barwne i spragnione fleszy aparatów.

Tygodnie Mody to nie tylko nowe kolekcje, ale i tłumy świetnie ubranych gości. Często potrafią przyćmić najbardziej kolorowy pokaz, a swoją ekscentrycznością inspirują tysiące ludzi. Tworzą swoistą kronikę indywidualności i mody ulicy w wydaniu z najwyższej półki.

Na zdjęciach możemy obejrzeć wszystko: kolorowe futra, minimalizm, lata 70. Znajdziemy też stylizacje z cekinami, dziewczęce sukieneczki i klasyczne garnitury. Każdy chce podkreślić swój charakter i wyróżnić się z tłumu.

Nieważne, że na zewnątrz jest -15 stopni, że pada deszcz lub sypie śnieg. Nieważne, że buty są niemiłosiernie wysokie, a chodniki oblodzone. Nieważne, że brak rajstop na mrozie może skończyć się zapaleniem płuc. To właśnie jest moda.


I cóż z tego, że na co dzień nie ubierają się tak kolorowo? Fashion Week to wyjątkowe święto, które należy celebrować i podkreślać wyjątkowymi ubraniami. Nie ma co się wyśmiewać z tych ekscentrycznych stylizacji, bo to kwintesencja street style


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz